Rotonde op het Beursplein.

3 juli tot en met 6 juli werkzaamheden rotonde Beursplein Hoofddorp

22 juni 2026
Nieuws, Stadscentrum Hoofddorp

Aannemer KWS werkt van vrijdag 3 juli tot en met maandag 6 juli aan de rotonde bij het Beursplein in Stadscentrum Hoofddorp. De aannemer vervangt de kapot gereden betonnen onderdelen rondom de fontein. Tijdens deze werkzaamheden is de rotonde afgesloten voor autoverkeer, bromfietsers en scooters.

De werkzaamheden starten vrijdagavond 3 juli om 19.00 uur en duren tot maandagochtend 6 juli 05.00 uur. De planning kan iets veranderen. Dit hangt af van het weer of andere onverwachte zaken. Veranderingen in de planning delen we op de website van de gemeente op de pagina ‘Werkzaamheden Hoofddorp: rotonde Beursplein’.

Over de werkzaamheden

Aannemer KWS vervangt de buitenste rand van het middeneiland van de rotonde. Het middeneiland is het deel dat grenst aan het asfalt en tegen de fontein aan ligt. De stenen in deze rand liggen los en zijn aan vervanging toe. Ook legt de aannemer andere stenen op de rotonde vast. De aannemer heeft voldoende ruimte nodig om de werkzaamheden veilig uit te uitvoeren. Daarom is de rotonde tijdelijk afgesloten. De aannemer zet omleidingsborden neer. De stoep en het fietspad rondom de rotonde blijven open voor fietsers en voetgangers. Buslijn 340 rijdt om. De halte Geniedijk richting Uithoorn vervalt tijdelijk. De bus stopt bij de halte Kaj Munk College.

Geluidsoverlast

De aannemer probeert zo min mogelijk (geluids)overlast te veroorzaken. Helemaal geen overlast veroorzaken lukt helaas niet. Vooral het frezen geeft veel geluidsoverlast. We begrijpen dat dit vervelend is. Toch is het belangrijk dat wij deze werkzaamheden uitvoeren. We rekenen daarom op uw begrip.

Heeft u vragen?

U kunt contact opnemen met Nico Zijlstra via telefoonnummer 0900 1852. U kunt ook mailen naar info@haarlemmermeer.nl. Zet dan ‘rotonde Beursplein’ in het onderwerp.