Contact

Wilt u contact met een wethouder of burgemeester? Bel dan met het secretariaat van het college van B&W via 0900 1852. Of stuur een e-mail naar het betreffende secretariaat.
Voor persvragen kunt u terecht bij de woordvoerders. Alle contactgegevens vindt u hieronder.

Het bezoekadres is: Raadhuisplein 1 in Hoofddorp

Contactgegevens:

O. (Onno) Hoes, burgemeester
Secretariaat: secretaresseburgemeester@haarlemmermeer.nl
Woordvoerder: Petra Faber 
06 42749262 / petra.faber@haarlemmermeer.nl

Jurgen Nobel, VVD wethouder, 1e locoburgemeester
Secretariaat: Secretariaat.jurgennobel@haarlemmermeer.nl
Woordvoerder: Marcel Duyvestijn 
06 52058015 / marcel.duyvestijn@haarlemmermeer.nl 

Marjolein Steffens – van de Water, HAP wethouder, 2e locoburgemeester
Secretariaat: secretariaat.marjoleinsteffens@haarlemmermeer.nl
Woordvoerder: Wim Koevoet 
06 20959258 / wim.koevoet@haarlemmermeer.nl 

Mariette Sedee – Schuitemaker, CDA wethouder, 3e locoburgemeester
Secretariaat: Secretariaat.mariettesedee@haarlemmermeer.nl
Woordvoerder: Irma Graveland 
06 10435743 / irma.graveland@haarlemmermeer.nl 

Mieke Booij – van Eck, PvdA wethouder, 4e locoburgemeester
Secretariaat: Secretariaat.miekebooij@haarlemmermeer.nl
Woordvoerder: Marie-José Clomp 
06 30301888 / marie.jose.clomp@haarlemmermeer.nl

Ap Reinders, HAP wethouder, 5e locoburgemeester
Secretariaat; secretariaat.apreinders@haarlemmermeer.nl
Woordvoerder: José Lapré 
06 18955796 / jose.lapre@haarlemmermeer.nl 

Marja Ruigrok, VVD wethouder, 6e locoburgemeester
Secretariaat: Secretariaat.marjaruigrok@haarlemmermeer.nl
Woordvoerder: Mieke Spreeuwenberg
06 23428040 / mieke.spreeuwenberg@haarlemmermeer.nl