Werkzaamheden Hoofddorp: Kaj Munkweg
Wanneer is de inloopbijeenkomst?
De inloopbijeenkomst is op woensdag 26 november 2025 van 19.00 tot 20.00 uur in het Kaj Munk College. Tijdens de bijeenkomst vertellen we wat we gaan doen en laten we het voorlopig ontwerp zien. U kunt vragen stellen en meteen een reactie geven. Maar u kunt ook uw mening later doorgeven via het online reactieformulier.
Kunt u niet komen of wilt u het ontwerp nog een keer bekijken? Vanaf 27 november 2025 staat het voorlopig ontwerp op deze website.
Hoe kan ik reageren op het ontwerp?
U kunt het online reactieformulier invullen van 27 november tot en met 11 december 2025.
Wat gebeurt er met mijn reactie?
Alle vragen en reacties worden verzameld. Samen met onze antwoorden zetten we deze in een anoniem reactieoverzicht. Een samenvatting hiervan komt rond 15 januari 2026 op de website te staan. Wie graag het volledige overzicht wil ontvangen, kan dit aangeven in het reactieformulier.
Wanneer is het definitieve ontwerp klaar?
Tussen januari en maart 2026 maken we het definitieve ontwerp. We nemen uw ideeën en reacties zoveel mogelijk mee. We verwachten dat dit ontwerp eind maart 2026 klaar is en op de website te bekijken is.
Wat is de planning van de werkzaamheden?
We verwachten dat de werkzaamheden starten na de zomer van 2026. De precieze startdatum is nog niet bekend. Ongeveer 14 dagen voor de start van de werkzaamheden sturen we een brief. Hierin zetten we informatie over de werkzaamheden, planning en bereikbaarheid. Alle informatie zetten we ook op de website.
Wat gaat er gebeuren?
- De Kaj Munkweg (tussen Paxlaan en Schweitzerstraat) wordt ongeveer 1,5 meter breder en krijgt nieuwe klinkers.
- We leggen een stoep langs het Kaj Munk College aan, zodat het veiliger wordt voor voetgangers.
- Bij de ingang van het Kaj Munk College komt een 'kiss & ride'-strook om leerlingen af te zetten of op te halen.
- Het fietspad vanaf de Paxlaan langs de keerlus (noord/oostkant) krijgt betonplaten.
- Het fietspad aan de kant van de Schweitzerstraat bij de keerlus (westkant) wordt asfalt.
- We bestraten de stoepen opnieuw met nieuwe tegels.
- De bestaande bomen vervangen we door nieuwe bomen.
Waar kan ik terecht met vragen?
Bel voor vragen met René Bien via telefoonnummer 0900 1852. Of stuur een e-mail naar info@haarlemmermeer.nl en zet 'Kaj Munkweg' in het onderwerp.