Praat mee over Stationskwartier
Laat weten wat u belangrijk vindt in Stationskwartier! Op 30 juni bent u van harte welkom bij de meepraatsessie. Hier kunt u reageren op de eerste opzet van het stedenbouwkundig plan voor Stationsgebied. Als voorbereiding op de meepraatsessie is er op 11 juni een wandeling door Stationskwartier. Medewerkers vertellen u tijdens de wandeling over de toekomstwensen voor het gebied en het station.
Wandeling op woensdag 11 juni
Medewerkers van de gemeente leiden u rond en vertellen over de toekomstwensen voor Stationskwartier en het station. De wandeling duurt ongeveer een uur en kan iets uitlopen.
- Datum: woensdag 11 juni 2025
- Tijd: 19.00 uur tot 20.00 uur
- Startlocatie: ingang van Kastan, Eiffelstraat 1, Hoofddorp
Meepraatsessie op maandag 30 juni
U kunt reageren op de eerste opzet van het stedenbouwkundig plan voor Stationskwartier. U kunt vragen stellen en aangeven wat voor u belangrijk is voor de toekomst van dit gebied.
- Datum: maandag 30 juni 2025
- Tijd: 19.00 uur tot uiterlijk 21.00 uur
- Locatie: Kastan, Eiffelstraat 1, Hoofddorp
Aanmelden
Meld u aan om mee te doen met de wandeling, de meepraatsessie of allebei via het online aanmeldformulier.
Van ontwikkelkader naar stedenbouwkundig plan
De gemeenteraad heeft het ontwikkelkader voor Spoorzone Hoofddorp in 2024 vastgesteld. Daarin staat wat de gemeente wil in dit gebied. VenhoevenCS en Bureau B+B maken nu een stedenbouwkundig plan voor Stationskwartier. Daarin staat bijvoorbeeld waar woningen, kantoren en winkels komen, waar je met de auto kan komen en waar kinderen kunnen spelen. Daarna kunnen architecten de gebouwen in Stationskwartier ontwerpen.