Oude Meer: Aalsmeerderdijk en Schipholdijk

Van 22 augustus tot en met 10 september voert aannemer KWS werkzaamheden uit aan de Aalsmeerderdijk en Schipholdijk.

Wat gaat de aannemer doen?

De afgelopen jaren hebben Liander en PWN kabels en leidingen aangelegd en vervangen op de Aalsmeerderdijk en Schipholdijk. Hiervoor is een deel van het asfalt van de rijweg weggehaald en tijdelijk dichtgemaakt met klinkers. De aannemer haalt tijdens de werkzaamheden de klinkers weg en er komt weer asfalt.

De aannemer werkt per dag aan 1 deel van Aalsmeerdijk of Schipholdijk. De aannemer verwijdert de klinkers en haalt het zand onder de klinkers weg. Daarna vult hij het gat met korrels (granulaat) en asfalt. Als laatste brengt de aannemer een rode fietsstrook en belijning aan op de Aalsmeerdijk.

Wat is de planning?

De werkzaamheden duren van 22 augustus tot en met 10 september 2025. De aannemer werkt tussen 7.00 en 17.00 uur. Let op: de planning kan nog iets veranderen, bijvoorbeeld door het weer of andere onverwachte zaken. Veranderingen in de planning zetten we hier neer.

FaseDatumPlek
Fase 122 augustusAalsmeerderdijk huisnummers 134 tot en met 121.
Fase 225 augustusAalsmeerderdijk huisnummers 121 tot en met 108.
Fase 326 augustusAalsmeerderdijk huisnummers 108 tot en met 88.
Fase 427 augustusAalsmeerderdijk huisnummers 88 tot en met 74.
Fase 528 augustusAalsmeerderdijk huisnummers 72 tot en met 60.
Fase 629 augustusAalsmeerderdijk huisnummers 60 tot en met 39.
Fase 71 septemberAalsmeerderdijk huisnummers 39 tot en met 22.
Fase 82 septemberAalsmeerderdijk huisnummers 22 tot en met 4.
Fase 93 septemberAalsmeerderdijk huisnummer 4 tot en met Schipholdijk huisnummer 263.
Fase 104 septemberSchipholdijk huisnummers 263 tot en met 245.
Fase 115 septemberKruispunt Schipholdijk/Fokkerweg.
8 en 9 septemberAanleggen rode fietsstrook op de Aalsmeerderdijk vanaf huisnummer 134 tot en met het kruispunt Schipholdijk/Fokkerweg.
10 septemberAanbrengen belijning.

Is mijn woning of bedrijf bereikbaar?

Van 22 augustus tot en met 10 september 2025 is de rijweg afgesloten voor doorgaand autoverkeer. De aannemer zet omleidingsborden neer. Fietsers en voetgangers kunnen langs de werkzaamheden rijden of lopen.

De werkzaamheden starten tijdens de zomervakantie. Het kan zijn dat u terugkomt van vakantie terwijl de aannemer al bezig is. De aannemer sluit per fase de rijbanen af bij de woningen. Zijn er werkzaamheden bij u voor de deur? Dan kunt u 1 dag niet met uw auto bij uw woning of bedrijf komen. Is dit toch noodzakelijk? Neem dan contact op met uw contactpersoon voor deze werkzaamheden: Ron de Lange. Zijn gegevens staan onderaan deze pagina.

Uw woning of bedrijf is te voet en met de fiets aan de hand altijd bereikbaar. Woningen en bedrijven zijn ook altijd bereikbaar voor de hulpdiensten (politie, brandweer en ambulance).

Parkeren

Parkeert u op eigen terrein? Dan kunt u met uw auto 1 dag uw eigen terrein niet op of af. U kunt uw auto tijdelijk ergens anders in de buurt parkeren als u de auto die dag nodig heeft.

Is er (geluids)overlast?

De aannemer doet zijn best om de overlast te beperken, maar het kan gebeuren dat u geluid of trillingen hoort van machines. We begrijpen dat dit vervelend kan zijn, maar deze werkzaamheden zijn nodig om de weg te verbeteren.

Loop niet over de kleeflaag

Na het weghalen van het oude asfalt brengt de aannemer een zwarte, plakkerige kleeflaag aan. Deze laag zorgt ervoor dat het nieuwe asfalt goed blijft zitten, maar kan ook blijven plakken aan schoenen of aan de pootjes van huisdieren. Zorg er daarom voor dat u en uw huisdieren er niet overheen lopen.

Op de hoogte blijven?

Wilt u op de hoogte blijven van de werkzaamheden en de planning? Download de BouwApp en zoek bovenin naar 'Haarlemmermeer asfaltonderhoud'. Daar vindt u alle informatie over de werkzaamheden die de aannemer uitvoert in onze gemeente.

Heeft u nog vragen?

Bel voor vragen met Ron de Lange via telefoonnummer 0900 1852. Of stuur een e-mail naar info@haarlemmermeer.nl en zet 'Aalsmeerderdijk/Schipholdijk' in het onderwerp'.