Voorbereidende werkzaamheden A44 gaan van start
Tussen 2025 en 2030 vervangt Rijkswaterstaat het Lisserwegviaduct, het Hoofdvaartviaduct, de Kaagbrug en het Spoorwegviaduct in de A44. Terwijl de exacte planning van deze vervanging nog in de maak is, gaan de voorbereidende werkzaamheden bij de Kaagbrug en de Lisserweg al van start.
Zo worden er kabels en leidingen verlegd en wordt er grondonderzoek gedaan. Om iedereen veilig te laten werken, is het soms nodig om op- en afritten korte tijd af te sluiten. Dit gebeurt vooral ‘s nachts, wanneer er minder verkeer op de weg is.
Vanaf oktober start de daadwerkelijke vervanging van het Lisserwegviaduct en worden de eerste (lokale) wegafsluitingen verwacht.
Omwonenden ontvangen de projectkrant ‘Langs de A44’ met daarin alle informatie over de aanstaande werkzaamheden. Kijk op www.projectA44.nl voor meer informatie. Hier kunnen belangstellenden zich ook aanmelden voor de digitale nieuwsbrief. Een goede manier om als eerste op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen. Inschrijven voor de nieuwsbrief kan via deze link.